KONKURS MIKOŁAJKOWY ROZSTRZYGNIĘTY!

18 styczeń 2023
Jak wszyscy wiemy, bohaterem grudnia jest Święty Mikołaj - wyjątkowa postać uwielbiana nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych, któż z nas nie lubi otrzymywać prezentów? ? Tradycją jest, że nasze przedszkole organizuje w grudniu gminny konkurs plastyczny pt. ,, Szałowy, odlotowy, bombowy Święty Mikołaj". W tym roku wpłynęło do nas wiele ciekawych prac konkursowych. Dzieci po raz kolejny zaskoczyły nas swoją kreatywnością. Wyłonienie najpiękniejszych prac okazało się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, że wszystkie prace były wykonane bardzo starannie i widać w nich było ogromne zaangażowanie dzieci.
W naszym przedszkolu laureatami zostali:
W kategorii 3-4 latków: III miejsce - Iga Śmialkowska.
W kategorii 5-6 latków: III miejsce- Karolina Zapart.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy pomysłowości i jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.