ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

30 listopad 2023
Wczoraj w naszej szkole odbyły się tradycyjne Andrzejki, zorganizowane przez samorząd uczniowski.
Atmosfera była niesamowita, a sala ozdobiona była kolorowymi światełkami.
Jednym z głównych elementów Andrzejek była wróżba z wosku. Uczniowie wylewali stopiony wosk na zimną wodę, starając się odgadnąć kształty i zinterpretować ich znaczenie. To tradycyjne wróżenie dostarczyło uczestnikom wiele śmiechu i ciekawych chwil.
W międzyczasie samorząd uczniowski przygotował także inne atrakcje. Na przykład, uczniowie mieli okazję skorzystać z usług wróżki, która przepowiadała im przyszłość wróżąc z ręki. To stanowiło ciekawą odmianę i dodatkowo podniosło atmosferę tajemniczości.
Zorganizowanie tego rodzaju wydarzenia nie tylko kultywuje tradycje, ale również umożliwia uczniom oderwanie się od codziennych obowiązków szkolnych i wspólne spędzenie czasu w przyjemny sposób. Andrzejki to z pewnością jedno z tych wydarzeń, które pozostawiają po sobie wiele pozytywnych wspomnień.
Brawa dla uczennic z samorządu uczniowskiego za zorganizowanie udanych Andrzejek i stworzenie atmosfery pełnej radości w naszej szkole!