RECYTATORSKI SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW

13 maj 2024

Dziś w Będzinie odbył się finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pt. ,,Milusińscy wierszem mówią"📣📖. Celem konkursu było m.in.: popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zainteresowań i zdolności, zachęcanie do występów na scenie, a także uczenie uczestnictwa w rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Nasze przedszkole reprezentowali: Tadeusz Grynia, Dawid Tumidaj, Tadeusz Witkowicz i Karolina Zapart. Każdy z naszych przedszkolaków wykazał się zdolnościami recytatorskimi, aktorskimi oraz odwagą sceniczną, dlatego możemy być z nich WSZYSTKICH naprawdę dumni:) Dodatkowo cieszy fakt, że jury postanowiło przyznać aż dwa wyróżnienia dla reprezentantów naszego przedszkola. II miejsce🥈🏆 w konkursie, recytacją wiersza,, Okulary", zdobył Dawid Tumidaj, natomiast III miejsce🥉🏆, recytacją wiersza ,,Na straganie", zdobył Tadeusz Grynia 😍😍. Na uwagę zasługuje również fakt, że w konkursie w kategorii 3-4 latków startowała Julia Karankowska - wychowanka naszego przedszkola reprezentująca Gminny Ośrodek Kultury Psary, a wierszem, Okulary" zdobyła III miejsce🥉w swojej kategorii wiekowej .
Serdecznie gratulujemy przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów.