GMINNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

18 czerwiec 2024
W poniedziałek, 17 czerwca, miała miejsce uroczystość gminnego zakończenie roku szkolnego. Pan Wójt Tomasz Sadłoń dokonał krótkiego podsumowania tego, co dobrego wydarzyło się w tym roku w psarskich szkołach i na zakończenie złożył wszystkim – uczniom, nauczycielom i pracownikom szkół, rodzicom i opiekunom – życzenia wspaniałych wakacji.
Chwilą, na którą wszyscy czekali, było wręczenie specjalnych nagród pana Wójta za szczególne osiągnięcia w nauce i w sporcie.
Wśród wyróżnionych w dziedzinie nauki znaleźli się: Karolina Zapart i Julii Królczyk (przedszkole), Marysia Szczygieł (kl. V), Zosia Stachowska (kl. VI), Piotr Michalak (kl. VII), Michał Borciuch (kl. VII), Hania Stanek (kl. VII), Krzyś Bączkowski (kl. VIII), Sonia Rytel (kl. VIII), Alicja Kozieł (kl. VIII).
Wśród wyróżnionych w dziedzinie sportu byli: uczniowie klasy VIII- Jaś Michta i Konrad Niedbała oraz uczennice klasy VI – Emilka Krasoń, Kamilka Kowal, Madzia Butyńska, Ula Litwinowicz, Laura Gomułka, Maja Jaguścik.
Wyjątkową wyróżnioną osobą w tym roku jest Zosia Stachowska, która została typowana zarówno ze względu na sukcesy naukowe, jak i sportowe!
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!
GALERIA