ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2023/2024

20 czerwiec 2024
Dzisiaj w uroczysty sposób zakończyliśmy rok przedszkolny. W pięknie przygotowanym programie artystycznym najmłodsza grupa Lisków śpiewem i tańcem wyraziła miłość do mamy i taty. Potwierdziła to, o czym wszyscy wiemy – „w rodzinie jest najlepiej!” . Dzięki Sówkom mogliśmy poczuć już wakacje. W ich klimat wprowadzały nas gorące rytmy. I chociaż na początku zaginęły dwa wakacyjne miesiące, na szczęście wszystko się szczęśliwie zakończyło.
Mury przedszkola opuścił dziś kolejny rocznik przedszkolaków. Program przygotowany przez Jeżyki zachwycił publiczność. Potwierdził, czego nauczyło je przedszkole. To fantastyczna, zgrana i utalentowana ekipa, która na pewno świetnie sobie poradzi w klasie I.
Każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom, a zerówkowicze prezent od Rady Rodziców – książkę „Oswoić szkołę”, która będzie przewodnikiem na pierwsze spotkanie w szkolnej klasie.
Zakończenie roku to dobra okazja, by podziękować Nauczycielkom i pracownikom niepedagogicznym za codzienną pracę i serce. To, co robicie, jest pięknesmile
GALERIA